Zespół na wesela Łódź

ZZespół na wesele Łódźespół na wesela Łódź w swoim najmocniejszym składzie

Wszyscy jesteśmy profesjonalnymi grającymi i śpiewającymi muzykami. Występowaliśmy na największych scenach w Polsce oraz kilkakrotnie za granicą. Prowadzimy konferansjerkę , gry zabawy, konkursy, oczepiny oraz na życzenie wyprowadzenie z domu Panny młodej. Ostatnio z naszym drugim projektem muzycznym dostaliśmy się do znanego programu TV typu “Talent show” i przeszliśmy do drugiego etapu 🙂
Naszemu graniu towarzyszą olbrzymie pokłady energii, którą staramy się państwu przekazać za pośrednictwem śpiewu, żywych instrumentów a przede wszystkim tańca.
Jesteśmy w stanie zagrać imprezę bez użycia instrumentów elektronicznych, a także na życzenie Państwa Młodych zabawiać gości wychodząc “do stołów”

Dominika ( wokalistka) – “Dynamit” – ukończyła Wychowanie Muzyczne na Uniwersytecie Łódzkim. Laureatka wielu konkursów wokalnych – tym samym zdobywczyni głównych nagród. Występowała na wielu scenach w kraju i za granicą. Od 12 lat artystka Teatru Muzycznego, wcielająca się w wiele postaci. Kocha śpiew i śpiewająco spędza każdy dzień.

Paulina (wokalistka) – Najbardziej kocha śpiewać stary polski rock, ale brzmi świetnie we wszystkich piosenkach. Laureatka wielu konkursów wokalnych w tym pierwsze miejsce w Festiwalu “Koszalin”.
Występowała u boku wielu polskich gwiazd. W dalszym ciągu realizuje swoje własne projekty muzyczne i to niekoniecznie “weselne” wraz ze swoim zespołem i to z wieloma sukcesami 🙂

Mariusz -Gitarzysta (wokalista) Współzałożyciel i gitarzysta znanego zespołu “Rezerwat” znanego m.in. z piosenki “Zaopiekuj się mną“. Występował na scenie z takimi zespołami jak Lady Pank, Budka Suflera, Lombard, Ira itp. Kilkakrotnie występował m.in w Opolu i to zarówno w konkursie jak i zaproszona gwiazda!
Jeden z najlepszych gitarzystów w Polsce!!!!

Mariusz – Perkusista oprócz naszego zespołu gra również w wielu innych projektach – również na wielkich scenach w całej Polsce. Przez wiele lat współpracował też z reprezentacyjną orkiestrą Pocztową.

 

No i klawiszowiec… (zakała zespołu:)) Adam (gitarzysta, skrzypek, wokalista, kompozytor) wraz z Tomaszem Boruszczakiem założyciel grupy Van Raajs.
Współpracował m.in. z takimi gwiazdami jak Tatiana Okupnik (wraz z grupą Chichot 2, zespołem PH 5,5) Moniką Kuszyńską, Sławomirem Sulejem (znanym z filmów Kiler, Poranek Kojota, Psy itd.), Piotrem Miazgą (znanym z filmu Haker, oraz serialu M jak miłość oraz wielu innych…) Występował kilkakrotnie na festiwalu “Paka” jako kompozytor i pianista dla jednego ze znanych Polskich kabaretów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *