Zespół na wesele Płock, Skierniewice, Bełchatów :)

zespół weselny ŁódźZespół na wesele Płock, Skierniewice, Bełchatów.

Płock, Skierniewice i Bełchatów to miejscowości, w których występujemy równie często jak w Łodzi.

Nasza nazwa nie jest przypadkowa, ponieważ mimo iż nie jesteśmy najlepszymi tancerzami (oprócz wokalistki) to grając na scenie bardzo dużo się ruszamy 🙂 Staramy się również stworzyć atmosferę zabawy i sami integrujemy się z gośćmi na weselu. Lubimy to co robimy więc staramy się to robić jak najlepiej.

Gramy bardzo dużo utworów tanecznych, nowości, ale również nie zapominamy o starym polskim rock’u, piosenkach które pamiętamy z młodości a także o walcu czy tangu. Śpiewamy zarówno po polsku, angielsku jak i w innych dziwnych językach np. “Jozin z Bazin” , “Dzika Bomba” czy “Gangnam style” Na życzenie gramy również dużo muzyki disco-polo, chociaż staramy się, aby całe wesele nie było tylko i wyłącznie w tym stylu. Dbamy o to aby na bieżąco uzupełniać nasz repertuar. Tak więc usłyszycie Państwo u nas na pewno najnowsze szlagiery muzyki zabawowo – tanecznej. Na życzenie możemy wystąpić wraz z zaprzyjaźnionym saksofonistą, dzięki któremu usłyszą Państwo jeszcze więcej “żywych” instrumentów.

Oprócz typowych wesel występujemy również często na scenach plenerowych. Graliśmy już na dniach miast, pożegnaniach lata, a także na dożynkach gminnych. Zespół gra wtedy muzykę taneczną w połączeniu z coverami polskiej i zagranicznej piosenki w stylu pop-rock.

Tagi: zespół na wesele Płock, zespół na wesele Skierniewice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *